„Žalgirio“ sprendimo atleisti M. Schillerį krepšinio kolegos nesuprato

M. Schilleris paliko Kauną

Kauno „Žalgiris“ vakar pranešė apie vyriausiojo trenerio iš Austrijos Martino Schillerio atleidimą. Toks sprendimas buvo gana netikėtas, kadangi kauniečiai laimėjo visas iki šiol žaistas LKL rungtynes, taipogi neblogai atrodė mače prieš Sankt Peterburgo „Zenit“. Vis dėlto, Kauno klubo vadovai nebuvo kantrūs ir su specialistu nusprendė atsisveikinti vos po dviejų nesėkmių Eurolygos starte.

Dar vakar tuo labai stebėjosi „Monaco“ lyderis Mike'as Jamesas, kuris teigė, jog „Žalgiris“ paskubėjo su M. Schillerio atleidimu.

„Oho! Žmonės spaudžia panikos mygtuką taip greitai. Neįtikėtina“, – rašė Donato Motiejūno bendraklubis.

Netrukus į šią žinią atsiliepė ir Milano „Armani Exchange“ strategas Ettore Messina. Italas dviprasmiškai leido suprasti, jog tokie klubų sprendimai tik apsunkina kitų trenerių gyvenimą ir kuria papildomą spaudimą, tačiau Pauliaus Motiejūno vadovaujamo klubo nesmerkė.

„Po dvejų rungtynių treneris jau buvo atleistas, – pradėjo Messina. – Ši diena treneriams nėra gera ir, žinoma, klubai turi visišką laisvę daryti tai, kas, jų manymu, yra teisinga, aš tuo neabejoju.

Aš tik sakau, kad Eurolyga yra tokia sudėtinga, jog kiekvienos rungtynės yra labai svarbios, kiekviena ataka yra labai svarbi.“

„Žalgirio“ vairą iš austro turėtų perimti slovėnas Jure Zdovcas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts