„Žalgiris“ Eurolygos namų rungtynėse jubiliejiniam arenos lankytojui įteiks išskirtinę dovaną

zalgiris.lt

Sausio 8 dieną Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sieks pergalės Eurolygoje prieš Stambulo „Anadolu Efes“ komandą, o „Žalgirio“ arena per rungtynes pasitiks jau penkiamilijonąjį lankytoją.

2011 metais atidaryta „Žalgirio“ arena per daugiau nei septynerius metus sulaukė gausybės lankytojų. Daugiausiai aistruolių per visą arenos gyvavimo laikotarpį apsilankė būtent Kauno „Žalgirio“ rungtynėse, todėl simboliška, kad penkiamilijonasis lankytojas į areną atvyks būtent per Lietuvos čempionų mačą kitą antradienį.

Iki tol „Žalgirio“ arenoje dar įvyks žalgiriečių rungtynės su Maskvos CSKA, į kurias visi bilietai jau senokai išparduoti. Jau dabar aišku, kad per mačą su Rusijos ekipa bus visiškai priartėta prie jubiliejinio skaičiaus.

Tapti penkiamilijonuoju „Žalgirio” arenos lankytoju gali tapti kiekvienas, įsigijęs bilietą į rungtynes su „Anadolu Efes“. Keli šimtai bilietų vis dar yra likę trečiajame arenos aukšte.

Antradienį atvykus į „Žalgirio“ areną, galimybė tapti istorijos dalimi gali pasitaikyti bet kuriam žiūrovui. Susisteminus arenos įeigos turniketų duomenis, penkiamilijonasis lankytojas sulauks ypatingo dėmesio. Laimingasis ne tik bus apdovanotas marškinėliais su žalgiriečių parašais stebint daugiatūkstantinei miniai, bet ir gaus įspūdingą dovaną – kelionę dviem su „Žalgirio“ komanda į Eurolygos rungtynes Vitorijoje.

Kaip jau tapo įprasta, tikrą krepšinio šventę per Eurolygos rungtynes su Turkijos komanda „Žalgirio“ arenoje užkurs „GSpot DJ‘s“ vyrukai, kiekvienas sirgalius galės pasipuošti komandos spalvomis ar laikinomis tatuiruotėmis, linksmai praleisti laiką nemokamoje virtualios realybės žaidimų zonoje, išbandyti jėgas prie žaidimų automatų ar pasižvalgyti po įspūdingą komandos trofėjų kolekciją.

Pramogos tęsis ir užėmus savo vietas – nuobodžiauti neleis interaktyvūs žaidimai „Kiss Cam“ ir „Bongo Cam“ video kube, naujus pasirodymus paruošusios žaviosios „Žalgirio“ palaikymo šokėjos, o per didžiąją pertrauką specialų pasirodymą atliks iliuzionistas Rokas Bernatonis.

Taip pat atkreiptinas dėmesys į kiek neįprastą namų rungtynių laiką – ginčo kamuolys antradienį bus išmestas 20.30 val., bet sirgaliai kviečiami savo vietas užimti tradiciškai anksčiau – jau 20.10 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts