„Žalgiris“ išvykos pergalių seriją pratęsė ir Podgoricoje

Pirmoje rungtynių dalyje vargęs Kauno "Žalgiris" (3-3) savo pasiekė. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Podgoricoje po atkaklios kovos 72:60 (18:15, 15:18, 24:15, 15:12) palaužė vietos "Buducnost" (0-6) ir Eurolygoje įsirašė trečiąją pergalę.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo solidžiai ir po pirmojo kėlinio pirmavo 18:15. Visgi be pergalės šį sezoną esantys Juodkalnijos komandos krepšininkai lengvo gyvenimo svečiams nedavė ir į didžiąją pertrauką nuėjo turėdami lygų rezultatą – 33:33.

Žalgiriečiai spurtavo ir dešimties taškų pranašumą įgijo trečiajame kėlinyje. Paskutines dešimt minučių varžovai dar bandė kibti į atlapus svečiams iš Kauno, tačiau "Žalgiris" laimėjo ir paskutinę ketvirtį.

"Žalgiriui" tai buvo trečioji pergalė išvykoje iš tiek pat galimų. Kitas savo Eurolygos rungtynes kauniečiai namuose žais su "Barcelona" komanda.

Svečius į pergalę vedė abu aukštaūgiai – Brandonas Daviesas surinko 20 taškų, o dar 12 pridėjo Antanas Kavaliauskas. Varžovų gretose taip pat rezultatyviausias buvo vidurio puolėjas – Alenas Omičius sumetė 16 tšk.

„Buducnost“: Alenas Omičius 16 (7/11 dvit.), Earlas Clarkas ir Nemanja Gordičius po 9.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 20 (9/14 dvit.), Antanas Kavaliauskas 12 (4/4 dvit.), Nate‘as Woltersas 10.