„Roland Garros“: A. Barty lengvai nugalėjo čekę ir pirmą kartą triumfavo didžiajame kirtyje

Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro finale paaiškėjo moterų nugalėtoja, kuria tapo Australijos atstovė. Ašly Barty (WTA 8) kovoje dėl titulo nugalėjo čekę Marketą Vondrousovą (WTA 38) per du setus ir iškovojo pirmą kartą triumfavo tokio lygio turnyre.

Galutinis finalo rezultatas 6:1, 6:3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 12 minučių.

Abi žaidėjos visame turnyre demonstravo kokybišką tenisą, o Čekijos atstovė iki šio mačo nebuvo pralaimėjus nei vieno seto. Visgi finalo akistatoje žymiai geriau atrodė australė, kurios kraityje kur kas daugiau patirties ir titulų.

Tiek pirmame sete, tiek antrame 8-oji raketė ne kartą palaužė varžovės padavimų seriją ir be didesnio vargo pirmavo visą susitikimą.

Šis susitikimas buvo jau 3-asis tarp šių tenisininkių ir visus kartus laimėjo ta pati žaidėja.

A. Barty už triumfą turnyre atiteko 2,300,000 € ir 2000 reitingo taškų, o finalistė tenkinsis 1,120,000 € ir 1300 reitingo taškais.