„Roland Garros“ – A. Zverevas pranoko F. Fogninį ir ketvirtfinalyje susitiks su reitingo lyderiu (VIDEO)

Vokietis Aleksanderis Zverevas (ATP 5) rodo atsigavimo ženklus ir gelbėja savo grunto sezoną Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre. Jis po keturių setų atsirevanšavo italui Fabio Fogniniui (ATP 12) už neseniai patirtą pralaimėjimą Monte Karlo "Masters" turnyre.

Vokietijos atstovas pergalę iškovojo rezultatu 3-6, 6-2, 6-2, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 55 minutes.

Pirmame sete po permainingos kovos laimėjo italas, kuris atrodė kiek geriau. Visgi sekantys du setai toliai priklausė A. Zverevui, kuris įjungė aukštesnę pavarą ir pranoko varžovą.

Ketvirtoji partija buvo lemiama šitame susitikime, tačiau tik po pratęsimo 5-oji raketė sugebėjo pasiekti pergalę ir pakartoti praeitų metų pasiekimą ketvirtfinalį.

Už patekimą į kitą etapą jis gaus 380,000 € ir 360 reitingo taškų. Toliau lauks kova prieš N. Džokovičių.