Amžius tenise neriba? Davidas Ferreras „Aš vis dar TOP40 žaidėjas, 2018 metai nebus paskutiniai“

Ispanas, kuriam balandžio mėnesį sukaks 36 metai, net negalvoja apie pasitraukimą iš teniso, anaiptol tenisininkas mano, kad toks rezultatas reitinge yra pakankamai geras. Pastaruoju metu dauguma žaidėjų bando sugrįžti į tenisą, puikus pavyzdys Rogeris Federeris, kuris po traumų ir kuriam 36 metai šiuo metu yra antroje reitingo vietoje.

Davidas Ferreris turi tikslą kitiems metams, tiksliau kaip jis sako pats „Aš neturiu tikslo, tiksliau mano tikslas neturėti tikslų ir tiesiog mėgautis kiekvienu maču, taip savaitė po savaitės tobulėti“ Paklaustas apie karjeros pabaigą žaidėjas atsakė „Viliuosi ir tikiuosi, kad šie metai nebus paskutiniai“.

Žaidėjo metai prasidėjo prastokai, tačiau sezonui bėgant jis iškovojo titulą Švedijoje, pasiekė Masters turnyro pusfinalį ir tikrai pradėjo žaisti geriau nei sezono pradžioje. Kaip sako žaidėjas, tai buvo jo prasčiausias sezonas žiūrint į reitingą, tačiau teigiamas pergalių pralaimėjimų balansas šiek tiek švelnina situaciją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts