Madrid Open: naujoji britų teniso žvaigždė triumfavo, o kanadiečių akistatoje krito favoritas

Ispanijos sostinėje besitęsiant Masters serijos ATP turnyrui, temperatūra kyla ne tik atmosferoje, bet ir turnyrinėje lentelėje. Šiandien žaisti aštunfinaliai baigėsi kiek kitaip, nei buvo tikėtąsi.

Pirmame mače britas Kailas Edmundas (ATP 22) 6-3, 6-3 lengvai įveikė Davidą Goffiną (ATP 10). Mačas truko vos valandą, o Edmundas, kuris neseniai reitinge aplenkė škotą Andy Murray ir tapo pirmaja savo šalies rakete, atliko net 7 padavimus be atsako ir ant grunto demonstravo puikų tenisą.

Kitame kanadietiškame susitikime prieš Milošą Raoničių (ATP 24) 6-4, 6-4 pergalę šventė Denisas Šapovalovas (ATP 43). Tai buvo pirmasis puikiai vienas kitą pažįstančių tenisininkų mačas oficialiame turnyre. Prieš tai buvusiame etape Grigorą Dimitrovą eliminavusiam Raoničiui šį kartą nepadėjo ir geras padavimas, Šapovalovas tiesiog buvo stipresnis.

Kitame etape šių aštunfinalių nugalėtojai susitiks tarpusavyje – Kailas Edmundas ir Denisas Šapovalovas sudarys pirmąją ketvirtfinalio porą.

Mačų akimirkos :


(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts