Atlantos karalius: Džonas Isneris penktą kartą tapo čempionu

Aukščiausią reitingą turintis JAV teniso žaidėjas iškovojo dar vieną titulą karjeroje. Šį kartą Džonas Isneris (ATP 9) triumfavo Atlantoje, kur vyksta ATP250 turnyras. Tai jau penktasis kartas, kai amerikietis triumfuoja šiame turnyre ir įrodo, kad čia jis žaidžia geriausią savo tenisą.

Finale 9-oji raketė susitiko su savo tautiečiu Rajanu Harrisonu (ATP 53), kurį nugalėjo trijų setų kovoje 5-7, 6-3, 6-4. Paskutinis turnyro mačas truko 2 valandas ir 1 minutę.

Nors abu žaidėjai pasižymi puikiu padavimu, tačiau šiame mače mes ne įšvydome pratęsimo. Pirmą setą laimėjo 53-oji raketė, kuri seto pabaigoje "nulaužė" Džono padavimą.

Antrame sete jau viskas vyko atvirkščiai, daugkartinis šio turnyro nugalėtojas įgijo pranašumą laimėdamas priešininko padavimą ir jį išlaikė iki seto pabaigos. Lemiamas setas prasidėjo nuo Rajano Harrisono pralaimėto padavimo, o tokio pirmavo pakako turnyro nugalėtojui, jis be klaidų užbaigė mačą ir iškovojo penktą šio turnyro titulą.

Šiame mače Džonas atliko 21 ace'ą, o varžovas 10 tokių padavimų.

Už titulą jam atiteko 119,250 $ ir 250 reitingo taškų.