ATP Barselona: F. Verdasco iškovojo pirmą pergalę po vaiko gimimo, D. Švarcmanas po sunkios kovos pateko į kitą etapą

Barselonos ATP500 grunto turnyras jau prasidėjo, o pirmoje dienoje startavo įvairių šalių atstovai. Namų žaidėjas Fernando Verdasco (ATP 37) nesunkiai įveikė savo tautietį Felicianą Lopezą (ATP 93) per du setus ir pateko į antrą turnyro etapą. Jis rezultatu 6-4, 6-3 pasiekė pergalę po 1 valandos ir 22 minučių kovos.

Abu ispanai pastaruoju metu nedemonstravo geriausio teniso, tačiau pralaimėjimų seriją pirmasis nutraukė 37-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas. Pirmame sete F. Verdasco seto pabaigoje sugebėjo įgyti pranašumą ir laimėti pirmą mačo dalį.

Antrame sete jau atrodė, kad iniciatyva priklauso kitam Ispanijos tenisininkui, kuris palaužė varžovo padavimų seriją ir pirmavo rezultate. Visgi neseniai tėvu tapęs žaidėjas sugebėjo išlyginti rezultatą geimais, o vėliau jį ir persvėrė.

Paskutinį kartą F. Verdasco pergalę šventė vasario mėnesio pabaigoje.

Kitame susitikime Diego Švarcmanas (ATP 25) po sėkmingai įveiktos kvalifikacijos, nugalėjo ir pirmą priešininką pagrindiniame etape. Jis po permainingos trijų setų kovos nugalėjo japoną Yoshihito Nishioka (ATP 70)

Galutinis susitikimo rezultatas 4-6, 6-4, 6-2, o visas mačas truko 2 valandas ir 21 minutę.

Pirmame sete geimų pranašumu pirmavo tai vienas, tai kitas dalyvis, tačiau seto pabaigą geriau sužaidė azijietis, kuris lemiamą kartą įgijo pranašumą ir sėkmingai išnaudojo savo padavimus, kad laimėtų setą.

Antrame sete matėsi, kad argentinietis stengiasi kovoti dėl pergalės, tačiau jam net du kartus nepavyko išlaikyti pranašumo geimais. Visgi trečią kartą palaužęs varžovo padavimo seriją jis laimėjo ir setą.

Lemiamame sete 25-oji raketė problemų neturėjo ir gana nesunkiai pasiekė pergalę.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 17,685 € ir 20 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts