Aukštaūgių medžiotojas – G. Pella Vimbldone neįtikėtinai nugalėjo ir M. Raoničių

Paskutinis Argentinos atstovas šių metų Vimbldono turnyre pateikė sensaciją ir nugalėjo dar vieną šios dangos ekspertą. Guido Pella (ATP 26) po penkių setų dramos, pranoko Kanados tenisininką Milošą Raoničių (ATP 17) ir pirmą kartą karjeroje pasiekė ketvirtfinalio etapą didžiojo kirčio turnyre.

Galutinis rezultatas 3-6, 4-6, 6-3, 7-6, 8-6, o visa akistata truko 3 valandas ir 44 minutes.

Iš pradžių susitikimas klostėsi kaip daugelis ir tikėjosi, favoritu laikytas M.  Raoničius nesunkiai laimėjo tiek pirmą, tiek antrą setą.

Visgi, trečiame sete jam pritrūko motyvacijos ir nusiteikimo, o 26-oji raketė nežadėjo pasiduoti ir kovojo iki galo. Argentinietis sugebėjo puikiai sužaisti savo padavimo serijas ir kartą palaužti priešininko, ko užteko laimėti setui.

Pralaimėtas setas atrodė pažadino 17-ąją raketę ir ji žaidė kur kas geriau. Visgi, susikūrto pranašumo nepakako ir G. Pella išlygino rezultatą, o vėliau pratęsime sužaidė sėkmingiau ir bendras rezultatas tapo 2-2.

Lemiama mačo dalis buvo kovinga ir prireikė 14 geimų, kad paaiškėtų nugalėtojas. Juo tapo 29-erių argentinietis, kuris laimėjo lemiamą varžovo padavimo seriją.

Mačo pralaimėtojo neišgelbėjo net atlikti 33 ace'ai.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 331,016 ir 360 reitingo taškų.