Be poilsio: R. Berankis stoja į kovą Majamio „Masters“ turnyro atrankoje

Pirmoji Lietuvos teniso raketė negavo papildomų išeiginių po iškovotos taurės Kanados "Challenger" turnyre. Ričardas Berankis (ATP 82) atvyko į Majamį, kur dalyvaus "Masters" lygio turnyro atrankoje ir bandys prasimušti į pagrindinį etapą.

Pirmasis mūsiškio varžovas jau pažįstamas Kazakstano garbę ginantis Aleksandras Bublikas (ATP 131) su kurio teko susitikti jau du kartus. Kol kas abu tenisininkai yra iškovoję po vieną tarpusavio pergalę, tiesa paskutinį kartą pergalę šventė priešininkas.

Šis susitikimas šiek tiek skirsis nuo pastarujų nes vyks JAV ir atviroje erdvėje. Iki šiol susitikimai buvo žaisti Maskvoje, uždaroje patalpoje.

Mūsų tautietis 4 kartus dalyvavo pagrindinio turnyro pirmame etape, o du kartus neįveikė kvalifikacijos. Tuo tarpu 131-oji raketė kartą mėgino įveikti atranką, tačiau nesėkmingai.

Abu žaidėjai šiais metais yra iškovoję po 2 "Challenger" lygio titulus, o Kazakstano atstovas paskutinį mačą sužaidė kovo pradžioje, kuris lėmė triumfą Prancūzijoje.

Akistata numatoma nuo 23:00 Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts