D. Brownas demonstravo puikų žaidimą, tačiau apmaudžiai nusileido Kanados talentui (VIDEO)

Vokietijoje vykstančiame ATP 250 turnyre vietinis žaidėjas surengė dar vieną puikų pasirodymą, tačiau jo neužteko pergalei pasiekti. Dustinas Brownas (ATP 170) turėjo puikią progą laimėti susitikimą ir pasiekti pirmą pusfinalį per 3 metus, tačiau jis nusileido Feliksui Aliassime (ATP 21) iš Kanados.

Po atkaklios kovos 7:6, 6:7, 7:6 pergalę šventė kanadietis, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 31 minutę.

Pirmame sete vyko labai aštri, bet trumpų ralių kova, kuriai prireikė pratęsimo, nors abu dalyviai turėjo progą iki to palaužti vienas kito padavimo seriją. Pratęsime tikslesnis pasirodė jaunasis kanadietis, kuris pirmą partiją laimėjo.

Antrame sete vyko tokia pati galingų padavimų kova, o vienintelį breikpointą turėjo F. Aliassime, tačiau jo išnaudoti nepavyko. Vėl prireikė pratęsimo, tačiau šį kartą jame triumfavo vietinis žaidėjas.

Setais rezultatas tapo lygus ir varžovai žaidė lemiamą partiją, kurioje vietinis žaidėjas turėjo geimo pranašumą ilgą laiką ir net stojo prie galinės linijos atlikti lemiamo padavimo, tačiau pasiekti pergalės nepavyko. Netrukus teko žaisti dar vieną pratęsimą, kuriame pergalę iškovojo 21-oji reitingo raketė.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjas gaus 34,955 € ir 90 reitingo taškų. 18-mečio sąskaitoje šiame mače buvo 30 ace'ų.

Vokietis paskutinį kartą žaidė ATP lygyje 2018 metais, o pergalę iškovojo 2017 metais „US Open“ turnyre.