D. Goffinas išvengė fiasko, S. Tsitsipas vargo prieš vietinį portugalą (VIDEO)

Portugalijoje vykstantis ATP250 grunto turnyro ketvirtfinalis buvo tikrai nelengvas žinomiems žaidėjams. Davidas Goffinas (ATP 25) buvo labai arti pralaimėjimo prieš Maleką Jazirį (ATP 75), tačiau rado kelią į pergalę ir pateko į pusfinalį.

Belgas po nesėkmingo pirmo seto sugebėjo atsitiesti ir iškovoti pergalę, rezultatu 4-6, 7-6, 6-2, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 38 minutes.

Nors pirmame sete 25-oji raketė pirmavo geimo pranašumu, tačiau išsilaikyti priekyje nepavyko ir varžovas persvėrė rezultatą. Antrame sete mačo nugalėtojas pirmavo netgi dviejų padavimo serijų pranašumu, o vienu momentu rezultatas buvo 5-2, tačiau ir vėl Tuniso žaidėjas sugebėjo išlyginti rezultatą. Tiesa pratęsime jis sužaidė prasčiau, o lemiamas setas jam taip pat nesiklostė sėkmingai.

Kitame susitikime Stefanas Tsitsipas (ATP 10) tik po atkaklios kovos 7:6, 6:4 palaužė vietinį portugalą Joao Dominguesą (ATP 214).

Nors žaidėjų reitingas skiriasi daugiau nei 200 pozicijų, tačiau graikas pergalę pasiekė tik po 1 valandos ir 48 minučių.

Portugalas pirmame sete netgi pirmavo su pranašumu, tačiau nesugebėjo išnaudoti savo padavimo serijos, kad išsiveržtų bendrame mačo rezultate. Pratęsime geriau sužaidė aukščiau reitinge esantis žaidėjas.

Antrame sete jau daugiau spaudimo buvo Portugalijos atstovui, kuris ilgai laikėsi nepralaimėjęs padavimo serijos, tačiau seto pabaigoje jam atsilaikyti nepavyko.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 26,990 € ir 90 reitingo taškų. Visi dalyviai paaiškės po dar dviejų susitikimų.