D. Medvedevas nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš tautiečio ir pateko į finalą Kanadoje

Du geriausi Rusijos teniso žaidėjai susitiko Monrealio "Masters" turnyro pusfinalyje, kur išsiaiškino, kuris iš jų yra geresnis. Danila Medvedevas (ATP 9) per du setus įveikė tautietį Kareną Kačanovą (ATP 8) ir užsitikrino akistatą finale prieš Rafaelį Nadalį (ATP 2).

Galutinis mačo rezultatas 6:1, 7:6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 24 minutes.

Pirmame sete D. Medvedevas nesulaukė paspriešinimo ir be vargo laimėjo beveik visus partijos geimus ir ne kartą palaužė varžovo padavimo seriją. Visgi, antrame sete taip paprasta laimėti nebuvo ir teko, kur kas labiau pasistengti.

Iš pradžių 9-ąjai raketei pavyko įgyti pranašumą, laimėjus priešininko geimą, tačiau rezultatas netrukus tapo lygus. Vėliau seto pabaigoje situacija pasikartojo ir žaidėjai privalėjo žaisti pratęsimą, kuriame po atkaklios kovos pergalę pasiekė žemesnė Rusijos raketė.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 531,010 $ ir 600 reitingo taškų.