D. Thiemas palaužė M. Fucsovicsą ir pateko į ketvirtfinalį Vokietijoje

Pirmoji turnyro raketė ir toliau sėkmingai juda link titulo Vokietijos ATP 500 turnyre. Dominikas Thiemas (ATP 4) Hamburge pranoko vengrą Martoną Fucsovicsą (ATP 50) per du setus ir pateko į ketvirtfinalį.

Galutinis rezultatas 7-5, 6-1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 38 minutes.

Pirmame sete austras niekaip negalėjo laimėti varžovo padavimo serijos, nors turėjo ne vieną progą. Visgi, partijos pabaigoje prieš pratęsimą Vengrijos tenisininkas pradėjo daryti klaidas ir šį kartą 4-oji raketė savo progas išnaudojo.

Antrame sete jau viskas klostėsi be didesnių problemų mačo nugalėtojui, kuris lengvai pasiekė pergalę.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 47,260 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks A. Rublevas.