D. Thiemas turėjo vargo, tačiau pranoko P. Cuevasą Vokietijoje

Ketvirtoji pasaulio raketė sėkmingai pradėjo ATP 500 turnyrą Vokietijoje, nors lengva iškovoti pergalę nebuvo. Dominikas Thiemas per du setus, pirmame etape pranoko argentinietį Pablo Cuevasą (ATP 47) ir pateko į sekantį etapą.

Galutinis pirmojo mačo rezultatas 6-3, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 42 minutes.

Pirmą setą Austrijos tenisininkas pradėjo puikiai ir greitai palaužė varžovo padavimo seriją, o pranašumą išlaikė iki partijos pabaigos. Tiesa, Antrame sete viskas buvo kur kas sunkiau ir nors jis taip pat greitai laimėjo P. Cuevaso geimą, tačiau šį kartą varžovas išlygino rezultatą.

Abu žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame užtikrinčiau sužaidė 4-oji pasaulio raketė.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gauna 23,620 € ir 45 reitingo taškų. Tai buvo jau 250-oji pergalė ture pas šį tenisininką.