37-erių F. Lopezas po trijų setų kovos triumfavo Londone

Ispanijos atstovas, kuriam yra 37-eri metai įrodė, kad jo nurašyti per anksti nereikia. Feliciano Lopezas (ATP 113) Londone vykstančiame ATP 500 turnyro finale nugalėjo Gillesą Simoną (ATP 38) per tris setus ir antrą kartą triumfavo šiame turnyre.

Jis rezultatu 6-2, 6-7, 7-6 pasiekė pergalę, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 54 minutes.

Abu dalyviai puikiai atliko padavimus šiame susitikime, tačiau pirmame sete žymiai geriau atrodė ispanas, kuris lengvai laimėjo prancūzo geimus ir be didesnio vargo triumfavo partijoje.

Visgi, antrasis setas buvo kur kas sunkesnis, o prasidėjo jis nuo 113-osios raketės pralaimėtos padavimo serijos. Rezultatas netrukus vėl tapo lygus, o žaidėjai daugiau geimų nepralaimėjo ir pasiekė pratęsimą.

Jame F. Lopezas padarė per daug klaidų ir leido Prancūzijos tenisininkui išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamoje mačo dalyje taip pat teko žaisti pratęsimą, nors abu varžovai turėjo progų išsiveržti į priekį. Pratęsime be klaidų žaidęs ispanas iškovojo dar vieną titulą žolės sezone karjeroje.

F. Lopezo sąskaitoje 16 ace'ų, o G. Simono 8.

Priminsime, kad šio mačo nugalėtojas 2017 metais triumfavo šiame turnyre.