FedCup: Lietuvės įveikė Kosovo rinktinę ir užėmė trečią vietą

Lietuvos teniso moterų rinktinė Europos/Afrikos zonos III-iosios grupės A pogrupio varžybose užėmė trečią vietą. Suomijoje vykusi Federacijos taurė buvo ganėtinai sėkminga mūsų tenisininkėms, kurios grupės etape iškovojo dvi pergales, o vėliau kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo Kosovo rinktinę.

Grupės etape mūsų žaidėjos nugalėjo Maltą ir Islandiją, tačiau nusileido Suomijos rinktinei ir liko antroje vietoje. Mūsiškėms teko žaisti dar vieną susitikimą dėl 3-osios vietos prieš Kosovą.

Pirmoji į kortą žengė Iveta Daujotaitė, kuri rezultatu 7-6, 6-3 nugalėjo Doniką Bašotą.

Antrame susitikime pergalę mūsų šaliai užtikrino Joana Eidukonytė (WTA 779), kuri nesunkiai įveikė Arlinda Rušiti (WTA 780) per du setus 6-4, 6-2.

Dvejetų susitikimo žaisti neprireikė.

Nors mūsų tautietės užėmė trečią vietą, tačiau kitais metais jos vis tiek žais Europos/Afrikos zonoje, III-ioje grupėje.