Sensacija: įnirtingai kovojęs Ričardas Berankis pateko į aštuntfinalį

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP 116) šiandien sužaidė jau trečiajį savo mačą 2019-ųjų sezone. Praėjęs kvalifikacinį etapą, „Qatar Open“ pagrindinėse varžyboje jis gavo nepavydėtiną varžovą – belgą Davidą Goffiną (ATP 22).

Po atkaklios trijų setų kovos lietuvis 3:6, 6:4, 7:6 (7:4) išplėšė pergalę. Kova truko daugiau nei 2 valandas. Pirmą setą atidavęs R. Berankis atlaikė buvusio TOP dešimtuko žaidėjo puolimą ir laimėjo antrąjį setą. Lemiamame sete teko žaisti pratęsimą, kadangi mačas vyko taškas į tašką, tačiau lietuvis pademonstravo šaltus nervus ir triumfavo pratęsime bei visame mače. Nors belgas atliko net 11 padavimų be atsako, iš kurių vien 8 per paskutines mačo minutes, R. Berankis vis vien sugebėjo iškovoti bilietą į turnyro aštuntfinalį.

Už pergalę R. Berankiui atiteko 32 reitingo taškai bei 20,665 doleriai. Aštuntfinalyje jo lauks Dusano Lajovičiaus (ATP 48) ir Andriano Mannarino (ATP 42) poros nugalėtojas. Tai viena įspūdingiausių lietuvio pergalių per pastaruosius metus bei kol kas geriausias pasirodymas šiame sezone. Puikus sezono startas galbūt reikš ir dar didesnius laimėjimus 2019-aisiais?