J. Chardy dėl Davis’o taurės finalo nukėlė savo medaus mėnesį su žmona

Šiuo metu vykstantis Davis'o taurės finalas yra ypatingas visiems, o ypatingai Prancūzijai ir Kroatijai, kurios žaidžia jame. Prancūzai gina savo praeitų metų titulą, o tuo tarpu Jeremy Chardy yra vienas iš tų žaidėjų, kurie žaidžia dėl titulo vienetuose.

Po pirmosios dienos Kroatijos tenisininkai pirmauja 2:0 prieš namuose žaidžiančius prancūzus. Mėgstamas raudonasis gruntas, kol kas nepadeda praeitų metų nugalėtojams apginti titulo, tačiau vienas iš rinktinės žaidėjų susiduria su kita problema.

J. Chardy nukėlė savo medaus mėnesį dėl Davis'o taurės finalo, kuriame kol kas nesiseka taip kaip norėtųsi.

Praeitų metų rugsėjo 16 dieną prancūzas vedė Didžiosios Britanijos modelį Susaną Gossagę. Visgi jie abu neturėjo laiko nuvykti į medaus mėnesį ir atšvęsti vieną gražiausių progų savo gyvenime. Jie suplanavo, kad medaus mėnesį atšvęs šių metų lapkritį, tačiau Prancūzija vėl pateko į finalą ir teko planus pakeisti. Pora galvojo vyksianti į Mozambiką ir Mauricijų.

Žaidėjas pasidalino kaip įvyko pokalbis su žmona dėl to, ‘Ji džiaugėsi mano sėkme, tačiau tada ji turėjo atšaukti atostogas ir nebeatrodė tokia laiminga". Prancūzas taip pat pripažino, kad tai jau antras kartas, kai reikia atšaukti šias atostogas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts