Jaunųjų talentų akistatoje į pusfinalį iškopė F. Aliassime

Londone vykstančiame ATP 500 turnyre netrūksta puikių akistatų ir netikėtų baigčių. Vieną iš jų pateikė Kanados talentas Feliksas Aliassime (ATP 21), kuris per du setus, ketvirtfinalyje lengvai įveikė Stefaną Tsitsipą (ATP 6) ir pasiekė rekordą patekdamas į pusfinalį.

Jis rezultatu 7-5, 6-2 šventė pergalę, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o abu žaidėjai puikiai žaidė savo padavimus ir sėkmingai artėjo prie pratęsimo. Visgi, 6-oji reitingo raketė turėjo dvi progas įgyti pranašumą ir išsiveržti į priekį, tačiau to padaryti nepavyko. Tuo tarpu kanadietis savo progas išnaudojo ir laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete graikas jau priešintis nepajėgė, nors ir turėjo galimybių keisti mačo eigą.

18-metis F. Aliassime yra pirmasis, kuris būdamas tokio amžiaus pasiekė pusfinalį šiame "Queen's Club" turnyre nuo 1999 metų, kai tą padarė L. Hewittas.

Pirmoji šio turnyro raketė S. Tsitsipas jau ruošis Vimbldono turnyrui ir kituose turnyruose nedalyvaus..

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 108,965 € ir 180 reitingo taškų.