K. Nišikoris dvi dienas trukusioje kovoje neįtikėtinai palaužė B. Pairę (VIDEO)

Geriausias Japonijos teniso žaidėjas "Roland Garros" aštuntfinalyje iškovojo ypatingai sunkią pergalę, nors buvo ant prarajos ribos. Kei Nišikoris (ATP 7) po penkių setų kovos įveikė prancūzą Benoit Pairę (ATP 38), kuris demonstruoja geriausią tenisą karjeroje.

Galutinis akistatos rezultatas 6-2, 6-7, 6-2, 6-7, 7-5, o visa kova truko 3 valandas ir 56 minutes.

Susitikimą geriau pradėjo prancūzas, kuris išsiveržė į priekį pirmame sete, tačiau netrukus viskas apsikeitė aukštyn kojomis ir partiją lengvai užbaigė japonas. Antrasis setas buvo kovingesnis, o po apsikeitimų geimais, dalyviai pasiekė pratęsimą ir jame puikų padavimą turintis B. Pairė laimėjo.

Trečioji mačo dalis vėl priklausė K. Nišikoriui ir jis vėl neturėjo problemų. Tuomet mačas buvo nukeltas ir jie pratęsė jį kitą dieną. Pertrauka sutrukdė 7-ąjai raketei, kuri vėl pratęsime pralaimėjo setą ir teko žaisti lemiamą dalį.

Prasidėjo atkakli kova dėl ketvirtfinalio, o Prancūzijos atstovas spaudė savo varžovą ir sugebėjo išsiveržti į priekį. Visgi jis du kartus neišnaudojo pranašumo ir nesugebėjo savo padavimais užbaigti akistatos, o antrą progą gavęs K. Nišikoris triumfavo akistatoje.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 380,000 € ir 360 reitingo taškų. Jame lauks R. Nadalis.