Karjeros pasiekimas – J. Mikulskytė iškovojo trofėjų Ukrainoje

Ukrainoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre pergalingai sužaidė mūsų šalies atstovė Justina Mikulskytė (WTA 879), kuri pasiekė finalą ir jame iškovojo didžiausią karjeros trofėjų.

Mūsiškė per 1 valandą ir 45 minutes, rezultatu 7:5, 6:2 nugalėjo rusę Taisą Paškalevą (WTA 973), kuri tik neseniai įsitvirtino ITF serijoje.

Pirmame sete abi dalyvės sunkiai tvarkėsi su savo padavimų serijomis, tačiau prieš pat pratęsimą geriau sužaidė mūsų šalies atstovė, kuri dar kartą palaužė priešininkės geimą.

Antrame sete situacija pasikeitė ir T. Paškaleva nepajėgė priešintis lietuvei.

J.Mikulskytė pirmą kartą karjeroje laimėjo ITF serijos vienetų turnyrą. Po triumfo ji kraitį papildė 10 WTA vienetų reitingo taškų.

Priminsime, kad jos sąskaitoje yra 3 ITF dvejetų titulai.