Klaidų neišvengęs Berankis nesugebėjo įveikti Chačanovo

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis prestižiniame „Australian Open“ patyrė apmaudų pralaimėjimą ir iškrito iš tolimesnės kovos vienetų varžybose.

Lietuvis ketvirtadienio ankstų rytą 2:6, 4:6, 4:6 nusileido 20-ajai pasaulio raketei rusui Karenui Chačanovui.

Berankis pirmajame sete du kartus iš eilės pralaimėjo savo padavimus, o rusas išsiveržė į priekį 4:0. Lietuvis nesugebėjo nė karto breakinti varžovo ir pirmąjį setą pralaimėjo 2:6.

Antrojo seto pradžia vėl buvo nesėkminga lietuviui. Ričardas vėl pralaimėjo savo pirmąją padavimų seriją ir sukūrė pranašumą varžovui. Vis tik Berankis atkakliai kovojo likusius geimus ir vengė klaidų, tačiau lietuviui nė karto nepavyko breakinti varžovo ir antrajame sete rusas nugalėjo 6:4.

Trečiajame sete lietuvis tik po atkaklios kovos sugebėjo nepralaimėti savo pirmosios padavimų serijos. Lemiamu geimu tapo penktasis, kuriame lietuvis nesukūrė didelio pasipriešinimo. Atsitiesęs Berankis iki pat seto pabaigos atkakliai kovojo, tačiau padaryta klaida penktajame geime leido rusui švęsti pergalę.

Po šio pralaimėjimo Berankis užsitikrino 96 tūkst. eurų ir 45 ATP reitingo taškus. 

Lietuvio dar laukia dvejetų varžybos, kur Ričardas Berankis su kazachu Michailu Kukuškinu antrajame etape stos į kovą prieš australų Jameso Duckwortho ir Marco Polmanso duetą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts