L. Grigelis nugalėjo italą ir iškovojo pirmą pergalę

Antroji Lietuvos teniso raketė pergalingai pradėjo Challenger lygio turnyrą Italijoje ir pasiekė pirmą pergalę. Laurynas Grigelis (ATP 311) pirmame etape nugalėjo Raulį Brancaccio (ATP 276) per du setus ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 7-5, o visa kova truko 1 valandą ir 7 minutes

Mūsiškis pirmą setą pradėjo kovingai, tačiau setui įpūsėjus jis susidūrė su priešininko proga laimėti jo padavimo seriją, bet pavyko apsigynti. Sekančiame geime priešininkui paduodant Laurynas sugebėjo jį palaužti ir išsiveržti į priekį. 276-oji raketė dar mėgino lyginti rezultatą, tačiau mūsų tautietis sėkmingai atliko padavimus ir laimėj pirmą setą.

Antrame sete kova klostėsi lygiai ir abu žaidėjai sparčiai artėjo prie pratęsimo, tačiau pačioje seto pabaigoje L. Grigelis sugebėjo palaužti varžovo padavimą ir triumfuoti mače.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas gaus 6 reitingo taškus, o kitoje kovoje jo lauks Quentinas Halys (ATP 137).