Gatineau challenger: Laurynas Grigelis nepasigailėjo savo porininko ir įveikė pirmą etapą

Antroji Lietuvos teniso raketė puikiai pradėjo antrą turnyrą Kanadoje, kur sėkmingai įveikė pirmą varžovą ir uždirbo pirmuosius taškus. Laurynas Grigelis (ATP 267) po dviejų setų kovos 6-2, 7-5 nugalėjo italą Stefaną Napolitano (ATP 236). Nors Italijos tenisininkas yra aukščiau reitinge, tačiau, tai nesutrukdė jo įveikti trečią kartą karjeroje.

Pirmame sete jau nuo antro varžovo padavimo Laurynas pradėjo kibti jam į atlapus ir susikūrė pirmą progą laimėti jo padavimą. Nors iš kart nulaužti priešininko padavimo nepavyko, tačiau jau vėliau sete pavyko, tai padaryti du kartus.

Antrame sete mūsiškis papuolė į nemalonią padėtį, kai pralaimėjo savo padavimą ir greitai rezultatas tapo 1-4. Mūsų tautietis nepasidavė ir pademonstravo ryžtą, kurio dėka jis išlygino rezultatą, o seto pabaigoje ji persverė ir iškovojo svarbią pergalę.

Už pergalę pirmame etape Laurynas gaus 1,290 $ ir 7 reitingo taškus. Priminsime, kad jis taip pat dalyvauja dvejetų turnyre, šį kartą jo porininkas Edanas Leshemas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts