Lažybų sutartos varžybos tenise: egiptietis visam laikui pašalintas iš turnyrų

Teniso sąžiningumo sąjunga (TIU) paskelbė, kad Egipto tenisininkas Youssefas Hossamas visam gyvenimui šalinamas iš profesionalių turnyrų.

Tokių sankcijų egiptietis sulaukė po to, kai buvo pripažintas kaltu dėl dalyvavimo nelegaliose lažybose ir neteisėtos įtakos teniso mačų rezultatams.

Pranešama, kad šia veikla Y. Hossamas užsiėmė nuo 2015 iki 2019 metų, dalyvaudamas žemesnio rango turnyruose. Iš viso jam buvo pateikti kaltinimai dėl 21 nusižengimo, tarp kurių dalyvavimas lažybose, neteisėta įtaka rezultatams ar nesutikimas bendradarbiauti su TIU.

Tai nėra pirmasis tenisininkas, sulaukęs tokios griežtos bausmės. Šių metų pradžioje toks pat likimas ištiko brazilą Joao Olavo Soares de Souza, kuris taip pat nubaustas už dalyvavimą nelegalioje lažybų veikloje. Maža to, brazilui buvo skirta ir 200 tūkst. JAV dolerių bauda.

Šaltinis – statymai.com

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts