N. Osaka vėl pralaimėjo pirmą setą, tačiau išsigelbėjo kovoje prieš V. Azarenką

Pirmoji pasaulio raketė įveikė dar vieną priešininkę "Roland Garros" turnyre ir pateko į trečią turnyro etapą. Naomi Osaka po trijų setų kovos pranoko pranoko baltarusę Viktoriją Azarenką (WTA 43).

Japonei pradžioje vėl buvo sunku pagauti ritmą, tačiau ji triumfavo rezultatu 4:6, 7:5, 6:3. Visas susitikimas truko net 2 valandas ir 52 minutes.

Pirmo seto starte reitingo lyderė pralaimėjo abi savo padavimo serijas ir rezultatas tapo nepavydėtinas. Visgi jai pavyko šiek tiek jį sušvelninti, tačiau dėl seto baigties pakovoti nepavyko.

Antrame sete problemos tęsėsi ir N. Osaka atsilikinėjo vieno geimo deficitu, nors pati galėjo ne kartą įgyti pranašumą. Japonė reikiamu momentu pradėjo žaisti geriau ir išlygino rezultatą, o prieš pratęsimą sugebėjo įgyti pranašumą bei suvienodinti bendrą partijų rezultatą.

Lemiamame sete mūsų kaimynė priešintis nebepajėgė ir be didesnės kovos leido Japonijos tenisininkei triumfuoti.

Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjos gauna 130,000 € ir 130 reitingo taškų.