Nesėkmės tęsiasi: Laurynas Grigelis ketvirtą kartą neįveikė pirmo etapo

Antroji Lietuvos teniso raketė ir toliau stringa sezono pabaigoje. Laurynas Grigelis (ATP 240) Vokietijoje buvo eliminuotas jau pirmame etape, kai susitiko su vietiniu žaidėju Kevinu Krawietzu (ATP 260).

Galutinis akistatos rezultatas 4-6, 6-7, o visa kova truko 1 valandą ir 27 minutes.

Mūsiškis jau nuo pirmo seto nebuvo užtkrintas kaip jo važrovas, kuris žaidė labai gerai, o namų sienos jam pridėjo dar daugiau pasitikėjimo. Vokietis gana greitai laimėjo Lauryno padavimo seriją ir įgijo reikiamą pranašumą, kurio užteko laimėti setą.

Antrame sete situacija klostėsi panašiai, o priešininkas vėl laimėjo mūsų tautiečio padavimo seriją. Visgi šį kartą Laurynas taip pat lengvai nepasidavė ir išlygino rezultatą, o setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame dėl vienos klaidos lietuvis pralaimėjo.

Šiame turnyre L. Grigelis taškų neuždirbo.