Newporto turnyre triumfavo vietinis žaidėjas Styvas Džonsonas

JAV vykęs turnyras ant žolės dangos taip pat pasibaigė, o jame po ilgų kovų triumfavo amerikietis Styvas Džonsonas (ATP 48), kuris trijų setų finalo mače nugalėjo indą Ramkumarą Ramanathaną (ATP 161)

JAV teniso žaidėjas iškovojo jau antrą titulą šiais metais savo namuose, jis finale rezultatu 7-5, 3-6, 6-2 neleido pirmo titulo iškovoti indui.

Visas finalas truko lygiai dvi valandas.

Nors pirmą setą laimėjo 48-oji raketė, tačiau ji, tai padarė nelengvai, tik seto pabaigoje pavyko palaužti puikiai servuojančio priešininko padavimą.

Antrasis setas visų nuostabai aspivertė aukštyn kojomis, amerikiečiui nesugebėjus išnaudoti susikurtos progos laimėti varžovo padavimą, pats Indijos atstovas palaužė vietinio tenisininko padavimą. Pranašumas buvo išlaikytas iki seto pabaigos ir rezultatatas setais.

Visgi lemiamame sete savo pranašumą įrodė turnyro nugalėtojas, kuris nepaliko vilčių 161-ai raketei pateikti sensacijos.

Turnyro nugalėtojui atiteko 99,375 $ ir 250 reitingo taškų.