„NextGen“ titulą iškovojo graikas S. Tsitsipas (VIDEO)

Italijoje jau antrą kartą buvo surengtas jaunųjų tenisininkų finalinis turnyras, kuris seka ATP Londono finalo pavyzdžiu. 2018 metų sezono finale susitiko aštuoni perspektyviausi ir aukščiausią reitingą turintis jaunuoliai, kuriems yra nedaugiau 21-erių metų. Visi dalyviai buvo padalinti į dvi grupes ir varžėsi dėl patekimo į pusfinalį ir finalą.

Geriausiai turnyre pasirodė Graikijos atstovas Stefanos Tsitsipas (ATP 15), kuris jau tvirtai žaidžia vyrų tenise. Graikas nei karto nepralaimėjo turnyre ir iškovojo šio turnyro nugalėtojo vardą. Finale jis nugalėjo australą Aleksą De Minaurą (ATP 31) rezultatu 2-4, 4-1, 4-3, 4-3.

Taisyklės turnyre skyrėsi nuo įprastų ATP turnyrų, o žaidėjai turėjo prisitaikyti prie jų, nors lengva nebuvo, tačiau begalę pratęsimų sužaidęs 15-oje vietoje esantis tenisininkas laimėjo visas penkias turnyro kovas.

Kartu su titulu jam atiteko virš 400 tūkstančių dolerių.