Po 7 bandymų A. Mannarino iškovojo pirmą titulą karjeroje (VIDEO)

Olandijoje vykęs turnyras pasibaigė Prancūzijos tenisininko pirmuoju triumfu jo karjeroje. Adrianas Mannarino (ATP 44) finale per du setus pranoko australą Džordaną Thompsoną (ATP 62) ir tapo Hertogenbosch ATP 250 turnyro nugalėtoju.

Galutinis finalo rezultatas 7-6, 6-3, o visa kova dėl titulo truko 2 valandas ir 3 minutes.

Pirmasis setas prasidėjo nuo nesėkmingo 62-osios raketės žaidimo ir pralaimėtos padavimų serijos. Visgi prancūzas ilgai nepirmavo ir pavyko rezultatą išlyginti, o abu žaidėjai vėliau sužaidė pratęsimą.

Jame po atkaklios ir permainingos kovos geriau pasirodė 44-oji raketė.

Antrame sete A. Mannarino sugebėjo apyginti savo geimą, kurį varžovas ne kartą gailėjo laimėti ir tuomet pats palaužė priešininko padavimo seriją. Įgyto pranašumo užteko triumfuoti mače.

Už iškovotą titulą jam atiteko 109,590 € ir 250 reitingo taškų.