Po fantastiškos trijų setų kovos N. Džokovičius palaužė R. Federerį ir pateko į finalą (VIDEO)

Paryžiaus "Masters" turnyro žiūrovai galėjo pasilepinti reta proga ir išvysti vienus geriausius pasaulio žaidėjus žaidžiant tarpusavyje. Novakas Džokovičius (ATP 2) ir Rogeris Federeris susitiko pusfinalio etape, kuriame sužaidė tris pilnus intrigos setus po kurių tik vienas pateko į finalą.

Galutinis akistatos rezultatas 7-6, 5-7, 7-6, o visa kova truko net 3 valandas ir 6 minutes.

Šiame mače abu dalyviai žaidė puikiai ir pasižymėjo puikiu padavimu, kuris ne kartą padėjo žaidžiant svarbius taškus. Pirmame sete serbas ne kartą bandė palaužti priešininko padavimo seriją, tačiau to padaryti niekaip nepavyko ir abu jie nukeliavo į pratęsimą.

Pirmame pratęsime sėkmingiau sužaidė būtent būsima pirmoji pasaulio raketė, kuri surado silpną šveicaro vietą.

Antrasis setas klostėsi panašiai kaip ir pirmasis, o N. Džokovičius toliau spaudė Šveicarijos tenisininką ir kūrėsi progas laimėti jo padavimo seriją. Visgi palaužti padavimo ir greitai užbaigti mačą nepavyko, o pats R. Federeris netikėtai, seto pabaigoje užklupo varžovą nepasiruošusi ir laimėjo jo padavimo seriją bei setą.

Lemiamas setas ėjo pagal pirmų dviejų setų braižą, Novakas toliau kūrėsi progas laimėti varžovo padavimo serijas, tačiau jų išnaudoti niekaip nepavyko. Pusfinalio dalyviai netrukus pasiekė pratęsimą, kuriame ir vėl geriau pasirodė Serbijos atstovas.

Tai buvo jau 26-oji Novako pergalė bendroje įskaitoje prieš Rogerį.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 477,315 € ir 600 reitingo taškų. Finale lauks akistata prieš rusą Kareną Chačanovą (ATP 18).