R. Berankis nutraukė D. Džumhuro dominavimą tarpusavio kovose – įveikė kvalifikaciją „Masters“ turnyre

Pirmoji Lietuvos teniso raketė sėkmingai pasiekė pagrindinį Paryžiaus „Masters“ turnyro etapą. Ričardas Berankis (ATP 70) po trijų setų kovos nugalėjo Damirą Džumhurą (ATP 92) iš Bosnijos ir Hercegovinos bei užsitikrino savo vietą tarp kitų žaidėjų pagrindinėse varžybose.

Galutinis rezultatas 6-3, 3-6, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 7 minutes.

Mačo pirmame sete žymiai geriau atrodė mūsiškis, kuris du kartus palaužė priešininko padavimų seriją ir užtikrintai laimėjo partiją.

Antrame sete situacija pasikeitė ir jau varžovas pademonstravo tokį patį sėkmingą žaidimą bei išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamame sete prasidėjo tikra kova ir nors R. Berankis pirmavo su pranašumu, jo išlaikyti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą. Jame nugalėtoją nukėlėme viena padaryta klaida, kurią atliko 92-oji raketė.

Tarpusavyje šie žaidėjai susitiko 8-tą kartą ir dabar abu turi po lygiai pergalių. Paskutinius 4 mačus buvo laimėjęs bosnis.

Lietuvis pelnė 35 ATP vienetų reitingo taškus, 19,8 tūkst. eurų.

Priminsime, kad tai pirmas kartas, kai 70-oji raketė žais pagrindiniame etape, nes iki šiol kiti du kartai buvo nesėkmingi ir teko pasitraukti kvalifikacijoje.

Paryžiuje taip pat pasirodys N. Džokovičius, R. Nadalis ir R. Federeris.