R. Berankis turėjo vargo prieš M. Torpegaardą, tačiau pasiekė pusfinalį Kanadoje

Pirmoji Lietuvos teniso raketė ir toliau žaidžia sėkmingai Kanadoje bei jau pasiekė pusfinalio etapą. Ričardas Berankis (ATP 95) per du setus iškovojo tikrai nelengvą pergalę prieš Danijos tenisininką Mikaelį Torpegaardą (ATP 255).

Mūsiškis pergalę pasiekė rezultatu 7-6, 6-4, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 22 minutes.

Pirmame sete abu dalyviai jautė šiokį tokį spaudimą ant savo atliekamų padavimo serijų, tačiau nei vienam nepavyko susikurti breikpoint'ų. Jie abu pasiekė pratęsimą, kuriame be klaidų sužaidęs lietuvis išsiveržė į priekį bendrame rezultate setais.

Nors antrosios susitikimo dalies rezultatas atrodo lengvesnis, tačiau mūsiškis geimo deficitą, kuri pavyko panaikinti, o šiek tiek vėliau jis jau pirmavo su pranašumu ir iškovojo pergalę ketvirtfinalyje.

R. Berankis už patekimą į pusfinalį gaus 2,510 $ ir 29 reitingo taškus. Jame jo lauks akistata su italu Matteo Viola (ATP 268).