R. Berankis turnyrą Melburne pradėjo lengva pergale

Pirmadienį geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-72) pergalingai pradėjo ATP 250 serijos turnyrą. Melburne „Murray River Open“ surengtame turnyre lietuvis lygiai per vieną valandą 6:2, 6:2 nugalėjo Indijos atstovą Sumitą Nagalą (ATP-138) ir sėkmingai žengė į sekantį etapą.

30-metis lietuvis mačą pradėjo užtikrintai ir jau pirmojoje varžovo padavimų serijoje privertė jį suklysti. Ričardas pirmajame sete ir toliau žaidė užtikrintai bei išsiveržė į priekį 4:1. Vis tik, nors lietuvis užtikrintai laimėjo pirmąjį setą 6:2, tačiau abu tenisininkai padarė po 3 dvigubas klaidas.

Antrajame sete R. Berankio žaidimas kardinaliai nesikeitė. Varžovui nė karto nepavyko laimėti lietuvio padavimų serijos, o tuo pasinaudodamas lengvą pergalę šventė R. Berankis.

Po šios pergalės Ričardas Berankis užsitikrino 10 ATP taškų ir 4000 JAV dolerių. Sekančiame etape Ričardas stos į kovą prieš Jasoną Kublerį, kuris šiuo metu rikiuojasi 263-oje ATP reitingo vietoje.

Lietuvis Melburne vykstančiame teniso turnyre taip pat turėtų startuoti ir dvejetų varžybose. Lietuvio kartu su Michailu Kukuškinu pirmajame etape laukia Camerono Norrie ir Jonny'o O’mara duetas.

Iš viso „Murray River Open“ turnyro prizinį fondą sudaro 320 tūkst. JAV dolerių.

Po šio turnyro lietuvio lauks prestižinis „Australian Open“ turnyras, kuris prasidės vasario 8 dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts