Londone R. Federeris netikėtai nusileido K. Nišikoriui (VIDEO)

B grupės akistatoje paaiškėjo ir pirmieji nugalėtojai, tarp kurių visų nuostabai nėra šveicaro. Rogeris Federeris (ATP 3) po dviejų setų kovos turėjo pripažinti neseniai įveikto japono Kei Nišikorio (ATP 9) pranašumą ir susikomplikavo savo padėtį grupėje.

Galutinis akistatos rezultatas 6-7, 3-6, o visa kova truko 1 valandą ir 29 minutes.

Nors dar neseniai Prancūzijoje Šveicarijos tenisininkas šventė lengvą pergalę prieš šį priešininką, tačiau šis kartas sėkmingas nebuvo. Pirmame sete abu žaidėjai tvirtai laikėsi ant savo padavimų ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame užtikrinčiau žaidė 9-oji raketė ir vienos klaidos skirtumu įveikė priešininką.

Antrasis setas atrodė jau geriau klostisis 3-čiai reitingo raketei, kuri jau pirmame geime įgijo pranašumą, tačiau išlaikyti jo nepavyko ir Japonas išlygino rezultatą kitame geime. Vėliau Rogeris vėl klydo ir japonas sugebėjo dar kartą palaužti jo padavimo seriją ko užteko triumfuoti akistatoje.

Už šią pergalę jis gaus virš 200 tūkstančių dolerių.