ATP Lionas: R. Gasquetas vargo su tautiečiu, J. Tsonga pranoko serbą

Prancūzijoje vykstančiame ATP250 grunto turnyre daugelis žaidėjų susirinko paskutiniam apšilimui prieš didįjį kirtį "Roland Garros". Savo pirmą pergalę turnyre iškovojo ir neseniai į kortus grįžęs prancūzas Richardas Gasquetas (ATP 39), kuris po trijų setų kovos 6-7, 6-2, 7-6 palaužė savo tautietį Maksą Janvierą (ATP 199).

Visas susitikimas truko net 2 valandas ir 46 minutes.

Pirmame sete 39-oji raketė jau turėjo susikūrusi pranašumą, tačiau jaunasis prancūzas nepasidavė ir išlygino rezultatą. Vėliau žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame M. Janvieras galingai atlikęs padavimus laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete jam jau priešintis sekėsi sunkiau ir jis pralaimėjo dvi savo padavimų serijas, o bendras rezultatas tapo lygus.

Lemiamame sete mačas galėjo pakrypti į įvairiais puses, tačiau pirmasis į priekį išsiveržė R. Gasquetas. Tiesa jam nepavyko išlaikyti pranašumo, o varžovas ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė. Visgi mažiau patirties turinti 199-oji raketė neišnaudojo dviejų mačbolų ant savo padavimų ir rezultatas tapo lygus, o pratęsime jau pergalę šventė žinomesnis tenisininkas.

Kitame susitikime po traumų taip pat atsigaunantis Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 85) per du setus pranoko serbą Dušaną Lajovičių (ATP 33).

Galutinis susitikimo rezultatas 7-6, 6-4, o visas mačas truko 1 valandą ir 46 minutes.

Pirmoje partijoje žaidėjai apsikeitė padavimų serijomis, o vėliau pasiekė pratęsimą. Jame Prancūzas pasirodė geriau, o prie to prisidėjo galingas jo padavimas. Antrame sete viskas buvo paprasčiau ir užteko kartą palaužti Serbijos tenisininko padavimų seriją ir išlaikyti pranašumą.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 8,815 € ir 20 reitingo taškų.