R. Nadalis sutriuškino japoną ir pateko į pusfinalį „Roland Garros“ turnyre (VIDEO)

Antroji reitingo raketė ir titulą ginantis tenisininkas jau pasiekė pusfinalio etapą ir yra per du žingsnius nuo dar vieno trofėjaus. Rafaelis Nadalis ketvirtfinalio etape taip pat nepasigailėjo japono Kei Nišikorio (ATP 7) ir jį sutriuškino trijų setų kovoje.

Ispanas pergalę pasiekė greitai ir lengvai, o galutinis rezultatas 6-1, 6-1, 6-3. Visa akistata truko 1 valandą ir 53 minutes.

Tiesa mačas užsitęsė dėl medicinos pertraukėlių ir lietaus, bet jau mačo pradžioje matėsi, kad grunto karalius savo varžovą pranoksta visur. Tiek pirmą, tiek antrą setą jam pavyko laimėti beveik sausu rezultatu ir tik trečiame vyko šiek tiek atkaklesnė kova.

Tiesa, verta paminėti, kad antrame sete K. Nišikoriui pavyko kartą palaužti savo priešininko padavimo seriją, tačiau, tai nieko nepakeitė.

R. Nadalis už patekimą į pusfinalį gaus 560,000 € ir 720 reitingo taškų. Jame laukia akistata prieš Rogerį Federerį (ATP 3), kuri gali būti principinė, nes laimėtojas išliks arba pakils į 2-tą reitingo vietą.