ATP Torontas: Rafaelis Nadalis turėjo vargo su Stanu Wawrinka

Pirmoji pasaulio raketė iškovojo antrą pergalę iš eilės po beveik mėnesio pertraukos nuo Vimbldono. Rafaelis Nadalis (ATP 1) po poilsio vis dar neatidavė seto, tačiau mače prieš šveicarą Stanislą Wawrinką (ATP 195) galėjo būti visko. Ispanas rezultatu 7-5, 7-6 iškovojo pergalę ir pateko į ketvirtfinalį Toronto masters lygio turnyre.

Visa akistata truko 2 valandas ir 7 minutes.

Nors Šveicarijos atstovas yra nukritęs reitinge ir nedemonstravo geriausias savo formos, tačiau jau pirmame sete virė arši kova. Abu tenisininkai turėjo progų nulaužti varžovo padavimą, o Stanas buvo susikūręs netgi du setbolus ant pirmosios raketės padavimo. Visgi seto pabaigoje Rafaeliui pavyko laimėti 195-osios raketės padavimą ir išsiveržti į priekį setais.

Antrasis setas vyko visiškai kitu scenarijumi, pradžioje atrodė, kad ispanas lengvai užbaigs mačą, nes antrame seto geime jis jau laimėjo varžovo padavimą. Stanislas Wawrinka nepabūgo ir sekančius du priešininko geimus laimėjo, taip išlygindamas ir persverdamas rezultatą.

Pranašumo išlaikyti jam nepavyko ir mačo nugalėtojas sugebėjo išlyginti rezultatą ir nukelti setą į pratęsimą, kuriame viskas jau buvo jo rankose.

Tai buvo jau 18 Rafaelio Nadalio pergalė prieš Stanislą Wawrinką. Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 128,050 $ ir 180 reitingo taškų. Sekantis jo priešininkas Marinas Čiličius (ATP 7).