Rafaelis Nadalis vienintėlis sugebėjo sustabdyti graiką ir tapo čempionu Kanadoje

Geriausias pasaulio teniso žaidėjas iškovojo dar vieną titulą šiais metais, tai jau penktas titulas šiais metais, tačiau pirmas ant kietosios dangos. Rafaelis Nadalis (ATP 1) visame turnyre demonstravo ypatingai gerą formą, taip pat ir finale jis nugalėjo neįtikėtinas sensacijas pateikusio jaunojo graiko Stefano Tsitsipo (ATP 27).

Galutinis finalo rezultatas 6-2, 7-6, o korte tenisininkai praleido 1 valandą ir 43 minutes.

Jaudulio ir nuovargio pirmame sete kamuotas graikas nerado būdo kaip priešintis ir pralaimėjo du savo padavimus, kas užtikrino lengvą kelią į pirmo seto pergalę ispanui.

Antrame sete Graikijos atstovas iš karto pralaimėjo savo padavimą, o Rafaelis sėkmingai ėjo pergalės link ir saugojo savo padavimus. Visgi rezultatui esant 5-4 pirmoji pasaulio raketė padarė per daug klaidų, kuriomis pasinaudojo varžovas ir išlygino rezultatą.

Vėliau Stefanos Tsitsipas netgi turėjo setbolą, tačiau jo išnaudoti jam nepavyko ir žaidėjai žaidė pratęsimą, kuriame supykęs ant savęs būsimas turnyro nugalėtojas sužaidė puikiai ir triumfavo turnyre.

Kartu su titulu Rafaeliui Nadaliui atiteko 1,020,425 $ ir 1000 reitingo taškų, o jaunasis finalistas, kuris tokio lygio turnyro finale buvo pirmą kartą gavo 500,340 $ ir 600 reitingo taškų.