Rafaelis Nadalis iškovojo rekordinį 11-ąjį Monte Karlo trofėjų

Pirmoji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis dar kartą įrodė, jog ne veltui yra tituluojamas grunto karaliumi. Šiandien „Monte Carlo Masters“ finale jis užtikrintai ir be didelio vargo 6-3, 6-2 nugalėjo japoną Key Nishikori (ATP 36). Jo rankose šio turnyro trofėjus jau 11-ąjį kartą – tai naujas ATP turo rekordas.

Po kurį laiką kamavusių juosmens raumenų skausmų, ispano grunto sezono pradžia ne tik nenuvylė, bet ir pradžiugino gerbėjus. Kaip ir visi turnyro Monte Karle etapai, finalas truko maždaug pusantros valandos, o priešininkas Rafai nesukėlė beveik jokių sunkumų. Viso turnyro metu tenisininkas išliko nepralaimėjęs nei vieno seto.

Nors tai tik pirmas sezono turnyras ant tokios dangos, po iškovoto rekordinio trofėjaus internete pasipylė smagūs komentarai apie neišskiriamą ir patį geriausią teniso pasaulio duetą – Rafaelį Nadalį ir gruntą. Pagrindinis pirmosios pasaulio raketės tikslas vis vien išlieka didžiojo kirčio turnyras Paryžiuje „Roland Garros“, žiūrovus džiuginsiantis jau nuo gegužės 27-osios dienos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts