Rekordinė pergalė – R. Federeris dramatiška palaužė G. Monfilsą ir iškovojo 1200-ąją pergalę (VIDEO)

Trečioji pasaulio raketė Madrido "Masters" turnyre nežada pasiduoti vos susidūrus su pirmaisiais sunkumais. Rogeris Federeris po sunkios ir permainingos trijų setų kovos nugalėjo prancūzą Gaelį Monfilsą (ATP 18) ir prasimušė į ketvirtfinalio etapą.

Šveicaras sausai laimėjo pirmą setą, tačiau jau antrame prasidėjo sunkumai, o trečiame buvo per žingsnį nuo pralaimėjimo. Visgi galutinis rezultatas 6-0, 4-6, 7-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 3 minutes.

Mačo pirmoje partijoje Prancūzijos tenisininkas atrodė nepasiruošęs ir padarė daug klaidų, kurios privedė prie sauso rezultato. Antrame sete G. Monfilsas žaidė panašiu stiliumi, tačiau žymiai daugiau kartų pataikė į kortą ir atrodė kur kas sėkmingiau. Jis įgijo geimo pranašumą jau pradžioje, nors vėliau rezultatas tapo lygus, jis daar kartą palaužė priešininko geimą ir netrukus išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas buvo kupinas intrigos, o ilgą laiką 3-oji reitingo raketė atsilikinėjo, tačiau jai pavyko išlyginti rezultatą, išsaugoti 2 mačbolus ir pasiekti pratęsimą. Jame jau daugiau patirties turintis žaidėjas triumfavo.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 160,920 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia D. Thiemas.