Rogeris Federeris triumfavo namuose ir iškovojo 99-tą titulą (VIDEO)

Trečioji pasaulio raketė ir vienas žymiausių tenisininkų dar kartą triumfavo turnyre Bazelyje ir apgynė čempiono vardą. Rogeris Federeris (ATP 3) finalo akistatoje nugalėjo turnyro "tamsujį arkliuką" Marių Čopilą (ATP 60) ir iškovojo 9-tą Bazelyje.

Galutinis finalo rezultatas 7-6, 6-4, o visa akistata truko 1 valandą ir 36 minutes.

Kaip ir rodo rezultatas kova nebuvo lengva ir teniso maestro turėjo begalę problemų prieš puikiai padavimą atliekantį rumuną. Šveicaras pirmame sete pralaimėjo savo padavimo seriją ir atsiliko rezultate, tačiau jam pavyko išlyginti rezultatą, o abu žaidėjai netrukus nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime užtikrinčiau sužaidė 3-oji reitingo raketė ir laimėjo pirmą setą.

Antrasis setas iš pradžių taip pat nesiklostė sėkmingai namų žaidėjui ir jis vėl atsiliko rezultate. Tiesa jau netrukus viskas apsivertė aukštyn kojomis ir rumunas neatsilaikė prieš priešininko spaudimą ir išleido visą pranašumą.

Už iškovotą titulą Rogeris gaus 427,765 € ir apgins 500 reitingo taškų, tuo tarpu finalistas gaus 209,715 € ir 300 reitingo taškų, kurie jį pakels iki 60 reitingo vietos.