S. Wawrinka trijų setų kovoje palaužė K. Nišikorį ir pateko į finalą

Roterdamo ATP500 turnyre paaiškėjo ir antrasis finalistas, kuriuo tapo Stanislas Wawrinka (ATP 68) pusfinalyje nugalėjęs japoną Kei Nišikorį (ATP 7). Tenisininkai sužaidė intrigos kupiną mačą, kuriame atidavė daug jėgų.

Po traumų ir nesėkmingų sezonų atsigaunantis šveicaras pasiekė pergalę rezultatų 6-2, 4-6, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 16 minučių.

Pirmame sete japonas atrodė užkluptas netikėtai ir iš pradžių niekaip negalėjo priešintis varžovui, kuris jau buvo susikūręs dvigubą pranašumą. Skirtumas vienu metu sumažėjo, tačiau tik trumpam ir 68-oji raketė nesunkiai laimėjo setą.

Antrame sete situacija apsivertė aukštyn kojomis ir 7-oji reitingo raketė pradėjo žaisti kur kas sėkmingiau, bei du kartus palaužė priešininko padavimų seriją. Mačo nugalėtojas dar bandė gelbėtis, tačiau iki galo to padaryti nepavyko ir teko žaisti lemiamą setą.

Jame jau matėsi, kad azijietis pradeda strigti, o būsimas mačo nugalėtojas jį spaudžia, o seto pabaigoje tai davė "vaisių".

Už patekimą į finalą jis gaus 203,420 € ir 300 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks G. Monfilsas (ATP 33).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts