Sėkmingas M. Kalniečio žaidimas neišgelbėjo – ASVEL pralaimėjo ir bus žaidžiamos lemiamos finalo rungtynės (VIDEO)

Prancūzijos "LNB Pro A" lygos finalo serijoje rezultatas tapo lygus, o mūsiškio atstovaujama ekipa liko vėl pralaimėjusi. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL ketvirtose serijos rungtynėse pralaimėjo rezultatu 81:89 (18:23, 16:14, 22:28, 25:24) Monako AS "Monaco" krepšininkams.

Rungtynės buvo atkaklios, tačiau jau pirmame kėlinyje geriau atrodė lietuvio varžovai, kurie susikūrė pranašumą. Antrame kėlinyje vyko lygi kova, o kėlinį laimėjo ASVEL, tačiau labai mažu skirtumu. Antroje rungtynių dalyje situaciją valdė Monako krepšininkai ir pasiekė svarbią serijos pergalę.

M.Kalnietis per 15 minučių surinko 10 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 9 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose 18 taškų surinko DeMarcusas Nelsonas.

Monako krepšininkus į pergalę vedė Dee Boostas su 19 taškų, 15 pridėjo Jarrodas Jonesas.

Serijos rezultatas tapo lygus 2:2.