Šeštadienį Pietų Korėjoje įvyko tikra teniso šventė – du stipriausi planetos raketės meistrai Carlosas Alcarazas ir Jannikas Sinneris susigrūmė parodomajame susitikime. Ispanas, užimantis pirmąją ATP reitingo poziciją, per valandą ir 47 minutes rezultatu 7:5, 7:6 (8:6) palaužė antrąją pasaulio raketę italą. Renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo – visos 12 000 vietų arenoje buvo užpildytos.
Pirmasis setas prasidėjo italo spaudimu, tačiau J. Sinneris niekaip nesugebėjo realizuoti turėtų „break pointų”. C. Alcarazas kantriai laukė savo momento ir jį išnaudojo dvyliktajame geime, kai varžovo padavimu metu išplėšė setą. Antroji partija vėl buvo kupina įtampos – italas prarado dar dvi progas perimti iniciatyvą, todėl nugalėtoją teko aiškintis pratęsime. Jame J. Sinneris sugebėjo panaikinti dviejų taškų atsilikimą ir net turėjo „set pointą” prie rezultato 5:6, tačiau lemtingu momentu pralaimėjo tris taškus iš eilės.
Italijos žiniasklaida praneša, kad abu teniso grandai už šį pasirodymą gavo įspūdingus honorarus – kiekvienas po 2 milijonus JAV dolerių.
„Jannikai, praėjusius metus baigėme kartu ir naujuosius taip pat pradedame drauge. Linkiu, kad šis sezonas tau būtų toks pat sėkmingas kaip ankstesnis – tikrai to nusipelnei. Žaisti čia buvo nepakartojama patirtis, o sirgalių palaikymas padėjo parodyti aukštą žaidimo lygį








