Stefanos Tsitsipas gavo apdovanojimą kaip labiausiai patobulėjęs žaidėjas ATP ture

Jaunojo graiko kelionė teniso pasaulyje tik prasideda, tačiau jis jau demosntruoja ypatingai gerus rezultatus, kurie beveik prilygsta ir Rogeriui Federeriui ar Rafaeliui Nadaliui. Stefanos Tsitsipas (ATP 15) vos vakar laimėjo "NextGen" turnyrą Italijoje ir oficialiai tapo geriausių šių metų jaunuoju žaidėju.

Graikas metus pradėjo 91-oje reitingo vietoje, tačiau sezoną užbaigs TOP20-uke ir tikrai kitame sezone bus vienas iš pretendentų laimėti ne vieną titulą. Per šiuos metus jis pasiekė du Masters lygio finalus, Barselonoje ir Toronte, kur tik finale nusileido Rafaeliui Nadaliui.

20-metis šiame sezone taip pat iškovojo savo pirmą titulą ATP ture, jis tai padarė visai neseniai Švedijoje, uždaroje patalpoje.

Jis aplenkė šiame konkurse Kailą Edmundą ir Aleksą De Minaurą, kurį beje įveikė ir "NextGen" turnyro finale.

Prieš du sezonus šis Graikijos teniso talentas kovojo kaip lygus su lygiu prieš Lauryną Grigelį, tačiau dabar jis vienas iš geriausių pasaulio žaidėjų.