Sugrįžime ant žolės J. W. Tsongos lengva pergalė prieš M. Zverevą, P. Kohlschreiberis netikėtai krito (VIDEO)

Vokietijoje vykstančiame viename iš pirmų žolės turnyrų, favoritai sužaidė skirtingai. Štutgarto ATP250 varžybų pirmame etape, lengvą pergalę pasiekė prancūzas Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 79), kuris nugalėjo vietinį žaidėją Mišą Zverevą (ATP 114) per du setus.

Galutinis rezultatas 6:3, 6:0, o visas susitikimas truko vos 55 minutes.

Pirmame sete, kurį laiką klostėsi apylygi kova, tačiau 79-oji raketė pradėjo spausti varžovą ir sugebėjo išsiveržti į priekį geimo pranašumu. To pakako laimėti pirmai partijai, o antroje viskas klostėsi dar lengviau ir pavyko varžovą nugalėti "sausu" rezultatu.

Kitame susitikime vokietis Filipas Kohlschreiberis (ATP 51) po trijų setų kovos nusileido jaunam, serbui Miomirui Kečmanovičiui (ATP 83) rezultatu 4-6, 7-5, 6-3.

Visas susitikimas truko beveik dvi valandas.

Pirmą setą vokietis žaidė tikrai kokybiškai ir buvo du kartus įgijęs padavimo pranašumą, tačiau Serbijos tenisininkas kartą išlygino rezultatą.

Antrame jau klostėsi lygi kova ir tik seto pabaigoje 19-metis netikėtai palaužė patyrusio priešininko padavimo seriją ir triumfavo sete.

Lemiamame sete M. Kečmanovičius taip pat sugebėjo susikūrti pranašumą ir jį išlaikyti iki susitikimo pabaigos.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 11,420 € ir 20 reitingo taškų.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts