Titulą Olandijoje iškovojo Richardas Gasquetas

Prancūziškame finale Olandijos žolės dangos turnyre, titulą iškovojo Richardas Gasquetas (ATP 25), kuris finalo kovoje nugalėjo savo tautietį Jeremy Chardy (ATP 61). Prancūzai korte praleido 1 valandą ir 32 minutes, po kurių rezultatu 6-3, 7-6 25-oji pasaulio raketė iškovojo pirmą šių metų titulą.

Tenisininkai abu buvo motyvuoti iškovoti pirmą šių metų titulą, tačiau tam labiau pasiruošęs buvo Richardas, kuris žaidė pirmą turnyrą ir tik 4 mačą iš eilės. Tuo tarpu Jeremiui, tai buvo jau 10 kova iš eilės ir jam stigo jėgų.

Pirmame sete 25-oji raketė gana lengvai išsiveržė į priekį ir laimėjo setą 6-3. Visgi antrasis setas klostėsi daug aršiau, o 61-ą reitingo vietą užimantis tenisininkas atrado savyje jėgų ir turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą setais, tačiau jo padavimas jį pavedė ir setas nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime labiau pasisėkė turnyro nugalėtojui, kuriam permaingoje kovoje labiau šypsojosi sėkmė.

Turnyro nugalėtojui atiteko 109,310 € ir 250 reitingo taškų.